www.wurbex.com.pl   tel./fax (33) 82-341-51

A A A
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego „WURBEX” powstał w 2001 roku. Głównym celem Ośrodka jest organizowanie i prowadzenie szkoleń / kursów w pozaszkolnych formach kształcenia ustawicznego osób dorosłych. Prowadzimy szkolenia zawodowe, szkolenia miękkie i szkolenia biznesowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ok. 50 propozycji różnych kursów / szkoleń. Oferta nasza skierowana jest zarówno do dużych jak i małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Piętnastoletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy w niełatwej branży szkoleniowej pozwala nam na ciągłe podnoszenie poziomu naszych usług a co za tym idzie również zadowolenia naszych klientów. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Pragniemy nadmienić, że O.D. I D.Z. WURBEX zajmuje się także kompleksową obsługą i doradztwem w zakresie BHP.
Ośrodek posiada Akredytację Kuratora Oświaty oraz Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.
 
Mając nadzieję, że informacje zawarte na naszych stronach przybliżą Państwu działalność O.D. i D.Z. ”WURBEX” zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami oraz do współpracy z naszym Ośrodkiem.