• Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX Wadowice

O firmie

Centrum Kształcenia Zawodowego „WURBEX” powstało w 2001 roku. Głównym celem Centrum jest organizowanie i prowadzenie szkoleń/ kursów w pozaszkolnych formach kształcenia ustawicznego osób dorosłych. Prowadzimy szkolenia zawodowe, szkolenia miękkie i szkolenia biznesowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ok. 50 propozycji różnych kursów / szkoleń. Oferta nasza skierowana jest zarówno do dużych jak i małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Dwudziestoletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy w niełatwej branży szkoleniowej, pozwala nam na ciągłe podnoszenie poziomu naszych usług, a co za tym idzie również zadowolenia naszych klientów. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami.

PRAGNIEMY NADMIENIĆ, ŻE CKZ „WURBEX” ZAJMUJE SIĘ TAKŻE KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ I DORADZTWEM W ZAKRESIE BHP.

Centrum posiada Akredytację Kuratora Oświaty oraz Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Ponadto Centrum posługuje się Znakiem Jakości TGLS Quality Alliance.

Mając nadzieję, że informacje zawarte na naszych stronach przybliżą Państwu działalność CKZ „WURBEX” zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami oraz do współpracy z naszym Centrum.